Facebook Twitter youtube instagram bizi takip edin! follow us! Folge uns!

spotürünlerspotkurumsalspotvideo

Duyuru ve Haberler

KÜTAHYA VALİSİNDEN KAZCIOĞLU OTOMOTİV TESİSLERİNE ZİYARET

30.06.2016 Tarihinde Kütahya Valiliği görevine başlayan Sn. Vali Ahmet Hamdi NAYİR İlçemize tanışma ve tanıma ziyaretinde bulundu.

Yazının Devamı

3 yeni makina

Zafer Kalkınma Ajansı Rekabetçi Kobi Mali Destek Programı çerçevesinde Hibe Desteği almaya hak kazanan HASSAS KESİM, KALİTELİ ÜRETİM isimli projemiz kapsamında aşağıda belirtilen makinalar parkurumuza ilave edilmiştir.

Yazının Devamı

7 personel istihdamı

Zafer Kalkınma Ajansı Rekabetçi Kobi Mali Destek Programı çerçevesinde Hibe Desteği almaya hak kazanan HASSAS KESİM, KALİTELİ ÜRETİM isimli projemiz kapsamında

1 Bayan olmak üzere toplam 7 personel istihdamı yapılmıştır.

Hassas Kesim, Kaliteli Üretim bütçe bilgileri

Zafer Kalkınma Ajansı Rekabetçi Kobi Mali Destek Programı çerçevesinde Hibe Desteği almaya hak kazanan HASSAS KESİM, KALİTELİ ÜRETİM isimli projemiz ;

387.550,00 TL Kalkınma Ajansı desteği ve 921.923,58 TL KAZCIOĞLU OTOMOTİV Öz Kaynaklarından olmak üzere toplamda 1.309.473.58 TL’lik bütçe kullanılarak yatırım yapılmıştır.

Projemiz Tamamlanmıştır.

9 aylık zaman içerinde yer alan projemiz tamamlanmış olup 16.03.2015 tarihinde yapılan kapanış toplantısı ile sona ermiştir.

KAZCIOĞLU OTOMOTİV ‘DE 2. GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ

KAZCIOĞLU OTOMOTİV ‘DE 2. GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ HEYECANI DİLLERE DESTAN ŞEKİLDE YAŞANDI.

İlçemizin güzide mesire alanlarından Gölcük Yaylasında gerçekleşen 2. Geleneksel Bahar Şenliği, yaklaşık 800 kişilik Kazcıoğlu Otomotiv paydaşının katılımı ile büyük bir coşkuyla tamamlandı.

 

Yazının Devamı

SPOT

Ana Sayfa

Kazcıoğlu Otomotiv 55 yıllık bir geçmişe sahiptir ve 4 kuşaktır üretimini çeşitlendirip artırarak sürdürmektedir. Alaylı ve mektepli, eski kuşak ve genç Kazcıoğlu ailesinin tüm fertleri tecrübe ile dinamizmi harmanlayarak ticari hayatını sürdürüp gelişmektedir.

Kapasite bakımından Organize Sanayi Bölgelerinde yer almak mümkünken, Kazcıoğlu Otomotiv kendi toprağında, Kütahya ilinin Simav ilçesinde, 25.000 kişilik bu ilçenin halkına istihdam sunmayı, bugün itibariyle 280 kişinin ailesine ekmek götürmesini sağlamayı daha değerli bulmuştur. Bugün Kazcıoğlu Otomotiv, soğuk dövme konusunda Türkiye'nin uzman en büyük işletmelerinden biri olmanın, Simav ilinin tek sanayi kuruluşu olmanın ve hem Simav hem de Kütahya ili içinde vergi rekortmenleri arasında olmanın gururunu yaşamaktadır.


Hem ülkemize, hem şehrimize teşekkürlerimizi sunmak ve bizi bugünlere getiren kurucularımızı onurlandırmak adına, kurucumuz Sayın Halil İbrahim Kazcıoğlu adına Mesleki Eğitim Merkezimizi hem de saygıdeğer eşi Raife Kazcıoğlu adına Mesleki Eğitim Merkezi Öğrenci Yurdumuz hizmete sunulmuştur.

Genel3 Kazcıoğlu-2 Genel8