Hakkımızda

Biz Kimiz?

1960 yılından bu yana KAZCIOĞLU markası ile otomotiv, traktör, iş makinesi, demiryolu ve savunma sanayine boruhortum kompleleri, talaşlı imalat ürünleri, soğuk formasyon dövme ürünleri ile direksiyon ve süspansiyon sistemi parçaları üretmekteyiz. 2500’den fazla OEM referans üreten firmamız IATF 16949:2016 ve TS EN ISO 9001:2015 sertifikalarına sahiptir.

KAZCIOĞLU markası 20.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 150.000 metrekare alanda 350 nitelikli personeli ile faaliyet göstermektedir. KAZCIOĞLU markası, kaliteli üretim stratejisi ile birçok sektörün, doğrudan ana sanayi üretimine hitap eden ürün skalasına sahiptir.

Otomotiv, traktör, iş makinası, demiryolu, gemi ve savunma sanayi sektörlerine; basınçlı boru ve hortum kompleleri, talaşlı işleme parçaları, direksiyon ve süspansiyon parçaları, soğuk formasyon dövme ürünlerinin son teknoloji ile imalatını gerçekleştirmektedir. Kazcıoğlu markası, ürünlerini Talaşlı İmalat, Boru Büküm, Montaj, Kaynak, Kaplama, Kalite, Kalıp ve Ar-Ge bölümleri bulunan entegre fabrikalarında üreterek Türkiye ve dünya pazarında 20’den fazla ülke ile buluşturmaktadır.

Vizyon

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü üstlenerek, kalite dendiğinde akla ilk gelen firma olmak.

 

Misyon

Misyonumuz; üretim yaptığımız tüm sektörlerde müşterilerimize ve son kullanıcılara en iyiyi sunabilmek için gelişen teknolojinin ışığında, önce kendimize sonra güce şekil vermek.

 

Referanslarımız